Forum

+ ODPOWIEDZ

Tłuste plamy na ścianach

Ostatni post: 2015-08-24 22:38 w Dom - porady. Ostatnia odpowiedź Edyta Ochman 6
pochwal 0

Mam problem, chyba u mnie to norma. Wczoraj szłam z kuchni do pokoju z buteleczką z dressingiem z oliwy i zrobiłam plamę na ścianie. Nie wiem jak ją usunąć i boję się, że przez tą plamę trzeba malować ścianę sad

pochwal 0

Marzenko niekoniecznie. Ja kiedyś u siebie w domu zrobiłam podobnie i wtedy przeczytałam, że można temu zaradzić. Wystarczy przyłożyć do plamy papierowy ręcznik, później zasypać plamę mąką ziemniaczaną i po kilku godzinach zebrać. Następnie przetrzeć płynem do naczyń z kwasami owocowymi. 

pochwal 0

Dziękuję Ani za pomoc. Będę walczyć z plamą, choć nie wiem czy to nie jest już za późno sad

pochwal 0

Ja słyszałem o tym, że można wycisnąć na plamę piankę do golenia. Poczekać kilka godzin i później zebrać. 

pochwal 0

Ja kilka razy też miałam z takimi prooblem, bo u siebie w domu nie mam płytek na ścianach w kuchni tylko właśnie pomalowane ściany. 

pochwal 0

Tłuste plamy są na tyle uporczywe że ciężko je zamalować. Może lepiej zmyć je płynem do naczyń. Płyn rozpuszcza tłuszcz.

+ ODPOWIEDZ