Forum

+ ODPOWIEDZ

Książki

Ostatni post: 2017-06-22 21:01 w Opiekunki po godzinach. Ostatnia odpowiedź Janusz Negranu 9
pochwal 0

Uwielbiam czytać. W domu mam półki zawalone książkami. Czytam prawie codziennie. Na ofercie też nie przestaję czytać, a jak to u was? Co robicie w wolnych chwilach? Tylko Internet? Ja biorę ze sobą na oferty 3-4 książki, bo inaczej bym zwariowała laugh

pochwal 0

Ja też uwielbiam czytać, ale nie zabieram książek papierowych. Wolę książki w wersji elektronicznej. Zawsze mogę dokupić jakąś jak mi się skończą zasby, a z papierowymi jest ciężej, bo w niemczech polskich nie kupię a i dużo miejsca w walizce zajmują. 

pochwal 0

Kiedyś dużo książek czytałam teraz już trochę mniej. Więcej na ulopie niż na wyjazdach. Wtedy korzystam najczęściej z Internetu albo włączam fim i zasypiam. 

pochwal 0

Ja też czytam. Mam taki specjalny czytnik a na nim kilkanaście ksiażek. W czasie trwania oferty przeczytam z 6-7 :) . 

pochwal 0

Ja też czytam dużo książek. Zabieram ze sobą wersje elektroniczne, bo nie widzę siebie z naręczami walizek ważącymi kilkanaście kilogramów właśnie przez te książki. Czytuję Cobena. 

pochwal 0

Aż mi wstyd za to co napisałam, bo widzę, że wy jednak w dobie intenetu czytacie dużo. Tylko ja zrobiłam się taka leniwa na czytanie. 

pochwal 0

Ja nie mam czasu na ofercie na czytanie książek.

+ ODPOWIEDZ