Forum

+ ODPOWIEDZ

Rower

Ostatni post: 2015-11-05 09:57 w Opiekunki po godzinach. Ostatnia odpowiedź Alina Cwynar 30
pochwal 0

Jeździ któraś z Was na rowerze? Ja kiedyś na ofercie miałam możliwość wypożyczania roweru od syna PD, który mieszkał kilka domów dalej. Od tego czasu jak tylko mam możliwość to wybieram się na długie przejażdżki. Nie dość, że oszczędzam na biletach to jeszcze nabieram kondycji.

pochwal 0

O jak miło, że nie tylko ja pasjonuję się rowerami. Tu na ofercie wypożyczam sobie w weekendy rower i jeżdżę po okolicznych parkach. Przeważnie w soboty przyjeżdża do babci rodzinka i wtedy mam czas dla siebie i na własne przyjemności.

pochwal 2

Ja - nie chwaląc się wink - jak jestem na urlopie to robie codziennie ponad 20 km. Uwielbiam to, sprawia mi to ogromną przyjemność. Kiedy jestem w de to różnie z tym bywa - nie zawsze jest czas i możliwość, a szkoda sad

pochwal 0

A ja nie mam roweru :( musze sobie sprawic jak wróce do Polski, przez was nabralam ochoty na przejazdzki smiley

pochwal 0

Wiem, ale w takie ciepło z drugiej strony wcale nie chce sie ruszać...

pochwal 0

To chyba dobrze Anno. Ruch to samo zdrowie. 

pochwal 0

To prawda. Na szczęście dom mojej podopiecznej stoi blisko lasu więc jest trochę chłodniej.

pochwal 0

Ooo jeżdżeenie na rowerze po lesie, w chłodku, do którego nie dociera ten letni skwar - sama przyjemnosc smiley

pochwal 0

Oj kiedyś za młodu to się jeździło pAmiętam... zawsze z koleżanką w weekendy robiłyśmy sobie długie wycieczki i jeździłyśmy po pobliskich miastach i miasteczkach, brałysmy jedzenie i picie do plecaków i jak znikałysmy z domu w sobote rano tak wracałyśmy wieczorami. To był czasy smiley

pochwal 0

Zazdroszczę... Ja siedziałam cały weekend z babcia w domu - za cieplo na jakiekolwiek spacery dla niej i jadłyśmy, i jadłyśmy i jadłyśmy... niepotrzebnie w sobote zabrałam sie za pieczenie!

pochwal 0

Ha ha Anna miałam podobnie w ten weekend, od dzis jestem na diecie cheeky

pochwal 0

Mimo tego paskudnego gorąca,. postanowiłam w ten weekend spalić zbędne kalorie. I tak jak Irena pisała o sobie w młodości tak ja wyjechałam w sobotę rano i wróciłam dopiero na obiad. Córka podopiecznej kazała mi odpocząć a ja co...odpoczęłam psychicznie a zmęczyłam się fizycznie. Ale tego było mi trzeba. 

pochwal 0

Ja też w młodości uwielbiałam jeździć na rowerze. A teraz nie jeżdżę, bo taka kuleczka jak ja śmiesznie wyglądałaby na rowerze.

pochwal 0

Broniu co też opowiadasz! Kto by się przejmował co powiedzą inni! Wsiadaj na rower i jedź jak masz ochotę! Ruch to samo zdrowie, a rower dobrze działa na stawy kolanowe. My musimy dużo dźwigać z kolan, żeby odciążyć kręgosłup więc tzreba ćwiczyć drogie panie! Raz raz na rowerek!

pochwal 0

Bożenko jakbym miała czas to czym prędzej biegłabym na rower. Niestety nie dam rady!

pochwal 0

Tak sie człowiek zawsze tłumaczy, a zawsze znalazłby sie czas na ruch - wystarczy nie siedziec na internecie laugh

pochwal 0

Irenko coś w tym jest. Interneto to straszny pożeracz czasu. 

pochwal 0

No ale powiem Wam, że rzeczywiście... kiedys krzyczałam na dzieci jak siedziały na komputerze, narzekałam, że za długo itd. Marudziłam im strasznie, a dziś... sama siedze czasem na nim za długo...

pochwal 0

I jak tam drogie rowerowe koleżanki ? :) dla mnie pogoda teraz na rower idealna, ani za ciepło, ani za zimno. Zakładam cienką kurtke i chustke na szyje i jade... teraz nawet w tygodniu, do klepu - o ile musze kupic malo rzeczy - jade rowerem. Polecam!

pochwal 0

Nie wiem jak u Was, ale u mnie dziś idealna pogoda na rower, wybieram się na przejażdzke popoludniu, bo przyjeżdża corka pana Andreasa. 

pochwal 0

Alinko muszę przyznac, że ja na rowerze jeździłam ostatnio chyba z 15 lat temu, ale pogoda rzeczywiście dopisuje. Gdybym tylko miala tu rower chyba tez bym sie wybrala :)

pochwal 0

Gabi! koniecznie to zmień :) Rower to cudna sprawa, warto z niego korzystac :) 

pochwal 0

Zazdroszczę :) ja co prawda na obecnej ofercie moge korzystac z roweru ale pogoda nie ta, no i jakos tak dopiero zapoznaje sie z domem i podopieczna, może jak pogoda dopisze to za jakis czas skorzystam :)

pochwal 0

Jeżdżę :) . Kupiłem sobie rower w komisie i mam swój na ofercie. Trzymam w garażu dziadka. 

pochwal 0

Ja musiałbym jeździć 24h na dobę żeby zamienić zbędne kilogramy na mięśnie. 

pochwal 0

Ja wczoraj miałam kilka h wolnego i pojeździłam sobie po okolicy. Dawno nie zmęczyłam się takpozytywnie smiley

pochwal 0

Dziś wykorzystałam piękną pogodę i wyciągnęłam swój rower z piwnicy. Przejechałam dużo, ale obawiam się, że będę miała zakwasy. Chyba nie wstanę jutro z łóżka, ale na szczęście na urlopie nic nie musze robić. Najwyżej mąż będzie koło mnie chodził. Nic mu się nie stanie wink

pochwal 0

Brakowało mi roweru na ofercie. Podczas tego urlpu znowu zrobiłam wiele kilometrów i czuję się pozytywnie zmęczona smiley​. Mogę każdemu polecić takie wycieczki rowerwe. Dużo robią dla kondycji. 

pochwal 0

Ja też lubię jeździć na rowerze. W Polsce często jeżdżę z córką. Ona też uwielbia 2 kółka. 

pochwal 0

Jak dobrze, że jesień w tym roku jest taka ciepła i pogodna. Można jeszcze pojeździć na rowerze. Wczoraj na pauzie jeździłam po okolicy. Jaka piękna jest jesień. Tyle kolorów. 

+ ODPOWIEDZ