Forum

+ ODPOWIEDZ

Adwent

Ostatni post: 2015-11-30 10:31 w Praca Opiekunki. Ostatnia odpowiedź Ewa Czapla 7
pochwal 0

Witajcie, wczoraj zaczął się już Adwent. Jeszcze 4 tygodnie i święta. Jak ten czas leci. W piątek robiłyśmy z podopieczną wieniec. Wyszedł pięknie. W tym tygodniu babcia chce stroić choinkę. Nie uważacie, że to za wcześnie? 

pochwal 0

Witaj Aniu, powiem ci że u nas już choinka stoi. Niemcy mają taką tradycję, że zaczynają z przystrajaniem jak skończy się okres Wszystkich Świętych. 

Dostałam wczoraj od babci kalendarz Adwentowy laugh. Codziennie będę otwierać okienko z czekoladką. 2 już zjedzone. Czuję się jak dziecko laugh

pochwal 0

To ja myślałam, że tylko u mnie tak wcześnie. Ja kalendarza nie dostałam sad

pochwal 0

Ja też uważam, że to trochę za wcześnie tak stroić domy. Nim przyjdą Święta to już się znudzą. Tak samo jest w sklepach. Kolędy lecą od początku grudnia angry

pochwal 0

Ja jestem w Polsce na urlopie więc omija mnie ta gorączka strojenia domów. Niestety w sklepach już choinki, bombki, światełka, prezenty... pełna komercjalizacja. 

pochwal 0

wszystko przychodzi z zachodu. Nie ma już u nas takich tradycyjnych polskich świąt sad

Ja zostaję na Święta w Niemczech. Przynajmniej jakiś bonus wpadnie do portfela. Rodzina jakoś poradzi sobie na Święta beze mnie. Wracam dopiero w lutym. 

pochwal 0

Ja też na Święta w Niemczech. Będziemy łączyć się duchowo wink

To fakt, jeszcze Święta sie nie zaczęły a ja mam już dość tych błyskotek cheeky

+ ODPOWIEDZ