Forum

+ ODPOWIEDZ
pochwal 1

Witam. Jestem już trzy miesiące i chcę zweryfikować swój język (obiecuję podwyżkę), ale trochę się boję. Czy te rozmowy są trudniejsze niż podczas rekrutacji.

pochwal 0

Już 2 razy w ciągu swojej kariery w opiece w Niemczech weryfikowałam swój język. Jeśli czuje Pani, że coraz więcej rozumie podopiecznego i rodzinę to warto spróbować. Moim zdaniem weryfikacja jest dużo łatwiejsza od rozmowy rekrutacyjnej. Wtedy bardziej się stresowałam, bo wiadomo chciałam otrzymać pracę.

pochwal 0

Kobitki! Tylko nie "paniumjmy" sobie, co wy ;)

Anno jak najbardziej spróbuj. Nic Cie to nie kosztuje. Po trzech miesiącach pobytu w Niemczech może być tylko lepiej. Osobiście uważam, że te rozmowy są prostsze, znasz już ludzi z firmy, bo nie raz już z nimi rozmawiałaś przez telefon, język na pewno jest lepszy, wiec nie ma sie co bac. 

pochwal 0

Ja właśnie po pierwszych 3 miesiącach pobytu na ofercie weryfikowałam język i wszystko poszło po mojej myśli. Wcale się nie stresowałam, odpowiedziałam na wszystkie pytania i dzięki temu zarabiam więcej laugh​.

pochwal 0

Ewa Czapla no to jesteśmy na Ty. 

pochwal 0

Anno te rozmowy nie są trudniejsze. Jesteś juz bogatsza w doświadczenia, jezyk pewnie podszkolilas, a rozmowa mialam wrazenie jak sama weryfikowalam swoj jezyk - bardzo podobna, wiec probuj :)

pochwal 0

Anno ja też zamierzam za niedługo spróbować.. Nie powiem, na samą myśl, też się stresuję. Wiadomo, od tego jak wypadne zależy, czy zarobie więcej, ale na pewno spróbuje .

pochwal 0

Mam w planie weryfikowac swój język po powrocie do Polski. Średnio raz w roku odbywam takie rozmowy. 

pochwal 0

Ja będe weryfikować język przed kolejną ofertą. Planuję wyjeżdżać już koło 10.09 wink

pochwal 0

Oooo przypomniałyście mi... za niedługo mogłabym spróbowac! moze sie uda i podwyżka będzie :)

pochwal 0

Wczoraj odbyłam rozmowę weryfikującą, bo po 1.09 znowu wyjeżdżam do rodzinki. Całkiem miło, sprawnie i przyjemnie no i przy kolejnej ofercie większa wypłata. 

pochwal 0

Zofia, czyli dobrze rozumiem, że sie udało? Gratulacje ;) stresowałas się?

pochwal 0

Kobitki powiedzcie mi, bo nie pamietam z rozmowy tel. z firma, a nie chce ich meczyc takimi pytaniami, skoro jestem tu dopiero drugi tydzień, na czym polega ta weryfikacja? Firma będzie mnie sprawdzać czy jak? dopiero zacząłem prace ale jak jest mozliwosc podwyzki to warto zainteresopwac sie za wczasu devil

pochwal 0

Bartku spójrz sobie na zakładke "Premie" na stronie smiley tam masz wyjasnione wszystko. Ale wygląda to tak, że jeśli poczujesz, że Twój niemiecki się poprawił możesz zadzwonić do firmy i poprosić o to, żeby germanista sprawdził Twój język niemiecki. Jeśli wypadniesz lepiej niż podczas poprzedniej rozmowy - jest szansa na podwyżke ;) także warto, ale skoro dopiero zaczales oferte to chyba nie ma sensu, musisz odczekać troche. 

pochwal 0

Dziś właśnie odbyłam rozmowę weryfikacyjną. Szybko, łatwo i przyjemnie. Znajomość języka o 1 w górę. Czuję się jak w szkole.

pochwal 0

Brawo Teresko!

pochwal 0

Zofia, Teresa gratuluję pozytywnych weryfikacji!

pochwal 0

Dziękuję :)

+ ODPOWIEDZ