Forum

+ ODPOWIEDZ

Nie polecam agencji [usunięto nazwę*] z Wrocławia!

Ostatni post: 2014-08-05 07:21 w Praca Opiekunki. Ostatnia odpowiedź Alina Cwynar 7
pochwal 1

Nie polecam agencji [usunięto nazwę*]. W ich umowie jest zapis, że jezeli rodzina nie zapłaci za opiekę to opiekunka nie dostanie pieniędzy. Własnie jestem w takiej sytuacji i została z niczym. Omijajcie tych oszustów!

*Uwaga administratora forum: Dzień dobry. Na naszym forum nie piszemy negatywnie o konkurencji. Proszę to uszanować. Każda nazwa firmy lub adres strony internetowej zostaną usunięte. Życzę pomyslnego rozwiązania Pani problemu. Pozdrawiam. A. Nowak.

pochwal 1

Dziewczyno idź do sądu. Ty swoją pracę wykonałaś i nie powinno interesować ciebie czy ktoś zapłacił czy nie. To sprawa agencji. Ale zagotowałam! Omijać tą agencję szerokim łukiem!!! Pozdrawoam. Lusia

pochwal 0

:)))) Super. Mam już dość for gdzie konkurencja nawzajem obrzuca się błotem lub chwalą sami siebie! Nareszcie fajne miejsce bez tego całego jazgotu. Do usłyszenia na forum!

pochwal 0

O matko... to w takim razie jesli rodzina wie o tym zapisie to zawsze moze nie zaplacic,. Ktos Ci tu dobrze radził z tym sądem...

pochwal 0

Poważnie?? Taka umowa?? surprise Nie podpisałabym. Współczuję Basiu. Oby sytuacja rozwiązała się na Twoją korzyść!

pochwal 0

Basiu myślę o Tobie codziennie i zbieram się do napisania wiadomości.
Jak rozwiązała się historia z tamtą agencją? Radziłaś się prawnika czy zostawiłaś sprawę i nie wracasz już do niej?

pochwal 0

Moja znajoma właśnie wróciła z oferty z jakąś firmą z Wrocławia i też mówi, że pierwszy i ostatni raz z nimi jedzie. Chce przenieść się do Hilfeneo. Oszustów nie brakuje. 

+ ODPOWIEDZ