Forum

+ ODPOWIEDZ

Omdlenie

Ostatni post: 2015-09-14 23:05 w Praca Opiekunki. Ostatnia odpowiedź Marzena Zając 7
pochwal 0

Przeczytałam w aktualnościach o omdleniu i od razu pomyślałam o babci. Jej też często kręci się w głowie i myślę, że to problemy zwyrodnieniowe kręgosłupa. 

Ja jako młoda dziewczyna też często mdlałam, przeważnie w kościele. Nie wiem czy to jakaś reakcja na wewnętrzny strach? 

pochwal 0

O jejku Zosiu jak Ty wcześnie wtałaś. Ja jeszcze nigdy ne obudziłem się o 5 wink. Co do omdleń to mój podopieczny jak za szybko wstanie to zaraz szybko musi usiąść, bo robi mu się ciemno przed oczami. Musze mu przypminać, żeby wstawał wolniej. 

pochwal 0

Ostatnio dużo dzieje się w naszych aktualnościach i można dowiedzieć się wielu rzeczy na temat chorób. 

Ja tez jak bylam młoda to miałam problem z omdlewaniem w kościele. Może wtedy za mało płynów spożywałam? Kto to wie... mówili, że to dojrzewanie. 

pochwal 0

Ja na szczęście nigdy nie miałam prooblemów z omdlewaniem, niestety poja podopieczna czasem musi po wstaniu szybko usiąść bo pewnie by spadła. 

pochwal 0

Ja też kiedyś często mdlałam. Moja podopieczna na szczęście nie ma z tym problemów. 

pochwal 0

Moj częsty poblem w młodości. Mam nadzieję, że minie mnie w późnej starości. 

pochwal 0

Tak, od niedawna zaczęłam czytać aktualności, bo bardzo ciekawe rzeczy w nich piszą! 

+ ODPOWIEDZ