Forum

+ ODPOWIEDZ

Powrót

Ostatni post: 2015-07-20 09:34 w Praca Opiekunki. Ostatnia odpowiedź Gabriela Rzęchowska 68
pochwal 0

Dziś przyjeżdża opiekunka i kończy się moje zastępstwo u babuni. Było sympatycznie. O 16.00 mam busa do Polski. Myślę już o kolejnej wymianie. 

pochwal 0

Co w związku z tym Teresko? smiley​ Jest Ci z tego powodu wesoło czy smutno raczej? W każdym razie - bezpiecznej podróży!

Mi do końca oferty został jesczze miesiąc, za miesiąc do domu i wakacje!

pochwal 0

Wiesz Aniu ja bardzo często w ciągu roku zmieniam podopicznych. Traktuję to jako przygodę. Cieszę się, że w końcu trochę odpocznę i pobędę sama ze sobą. Na ofercie miałam niewiele takich momentów, bo wiadomo...podopieczni potrzebują ciągłego towarzystwa.

Za 2 miesiące pojadę w inne miejsce, poznam innych ludzi inne tereny. 

pochwal 0

No to we takim razie dobrze, że zjeżdżasz :) Wszystko dla ludzi ale z umiarem, jak to sie mówi ;) Ale kolejna wymiana za 2 miesiące? Taki długi urlop? Nie za dobrze Ci he he he ? devil

pochwal 0

O super! Szczęśliwej podróży! laugh

Ja wracam w piatek za tydzień. Będę tęsknić za babunią, bo jest przekochana. Codziennie wysyła mnie po słodycze do pobliskiego sklepu, żeby osłodzić mi trud opieki laugh. Oby udało mi się do niej wrócić po chwilowym odpoczynku w Polsce. 

pochwal 0

I jak tam Teresko podróż? Jakie plany na urlop? 

pochwal 0

Aniu, na razie rozwieszanie plakatów i roznoszenie ulotek. Haha. To oczywscie żart. Wiesz, córka namawia mnie na wakacje w Bułgarii. Może się skuszę. 

pochwal 0

Teresko koniecznie gdzieś wyjedź. Dzięki takim wakacjom zbierzesz siły do dalszej pracy! Niemieccy seniorzy potrzebują wypoczetej Tereski!
 

pochwal 0

Jak fajnie :) Mi do urlopu zosało jeszcze 14 dni smiley

pochwal 0

Gabrysiu mi 4 i już nie mogę się doczekać! Wyrywam kartki z kalendarza ściennego. Czas do urlopu strasznie się ciągnie. 

pochwal 0

Ja urlopik zaczynam od 1.08. Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę męża, syna i półroczną wnusię. Prawie 2 miesiące jej nie widziałam, a to dla takiego maluszka wieczność. 

pochwal 0

Uwaga będę się chwalić wink! W poniedziałek wyjeżdżamy na Słoneczny Brzeg do Bułgarii. Wczoraj byłam z córką i mężem w biurze podróży! Ciesze się jak dziecko. Dawno nie byłam na takich wakacjach. 

pochwal 0

Miłego wypoczynku Teresko!

pochwal 0

Tereska bawcie się dobrze! Byłam kiedyś w Bułgarii na wakacjach. Super miejsce!

pochwal 0

Ja byłem kiedyś w złotych piaskach, miłe miejsce. Udanego urlopu!

pochwal 0

Teresko miłych wakacji!

pochwal 0

Udanych wakacji! Wracaj wypoczęta! Ja wracam do Polski dopiero we wrześniu.

pochwal 0

Jutro wracam do Polski! Ale ten tydzień szybko minął. Jutro rano przyjeżdża zmienniczka a ja spokojnie wsiadam w busika i wymarzony urlopik! laugh Powoli pakuję swoje "zabawki". Będę tęsknić, ale za niedługo wracam z powrotem do rodzinki. Mam nadzieję, że przyszła opiekunka dobrze zajmie się babcią, bo biedną tzreba ciągle przekręcać, żeby nie miała odleżyn. Córa obiecała mi pyszną kolację na przywitanie a mąż...hehe. Napiszę conieco dopiero po przyjeździe do Polski, bo pewnie w całym jutrzejszym zamieszaniu przekazywania obowiązków zmienniczce nie będzie czasu na forum! Buziaki kiss​ i miłej pracy!

pochwal 0

Szczesliwego powrotu do domu Aniu!

pochwal 0

Dziękuję dziewczyny! My już po mału pakujemy się na wakacje. Będę lecieć samolotem. Ostatnimi czasy tyle słyszy się o wypadkach samolotowych, że mam niezłego pietra! frown

pochwal 0

Witam z Polski! Wybaczcie, że nie odezwałam się w weekend, ale nie miałam czasu. Rodzina przygotowała mi takie powitanie, że się wzruszyłam. Tak fajnie nie być w domu przez kilka miesięcy laugh​. 

pochwal 0

Milego urlopu Aniu! 

pochwal 0

Też tak uważam! Mni nie ma w domu zawsze około pół roku, czasem roche mniej i powitania za każdym razem są piekne (i uczczone milionem łez he he). Ach jakoś mnie dzisiaj wzięło na wspomnienia i tesknotę... melancholijny dzien!

pochwal 0

Z tymi powrotami tak jest. Mnie nie ma we domu od 20.05. Jeszcze 3 tyg. i wracam. Już nie mogę doczekać się kiedy wyściskam mojego wnuczka. 

pochwal 0

U mnie minęły właśnie 2 miesiące na ofercie. W piątek przyjeżdża zmienniczka a ja udaję się na zasłużony urlop. Jeszcze nie myślałam o powrocie na ofertę. Muszę odpocząć i pobyć z wnusią. 

pochwal 0

To ja też zaczynam odliczanie. Dokładnie 2tyg. do wyjazdu. Mam bilet na 15.08. Zacznę rysować kreski w kalendarzu wink​.

pochwal 0

Za godzinkę ma przyjechać zmienniczka, a ja o 14 mam autobus do domu. W końcu zasłużony urlop laugh​.

pochwal 0

Szczęśliwej podróży Zofiu i przyjemnego urlopu!

pochwal 0

Proszę prosze, tutaj wszyscy o urlopie a ja dopiero co prace zaczalem. Świat jest niesprawiedliwy smiley

pochwal 0

Podróż minęła bardzo szybko. Teraz spędzam codziennie czas z wnuczką. Już gaworzy sobie, ładnie siedzi, zaczyna raczkować. Cudowne są takie maluszki heart​. Aż żal będzie znowu wyjeżdżać na ofertę. 

+ ODPOWIEDZ