Opinie naszych opiekunek

Witam. Jestem z Bydgoszczy i nie ukrywam, że bałam się podejmowania współpracy z agencją z tak daleka. Niepotrzebnie. Okazało się, że bez konieczności wizyty otrzymałam dobrą pracę.
Dzień dobry. Trafiłam do Was w trudnym momencie. Po 3 miesiącach pracy spłaciłam wszystkie swoje długi. Bardzo dziękuję Wam za pomoc.
Hilfeneo! Po śmierci ostatniej podopiecznej przez 2 miesiące nie znalazłam stałej pracy. Sporo zapłaciłam także za brak ubezpieczenia. Tak trafiłam do was. Dzięki Wam czuję się bezpiecznie.
Hallo. Zarabiam 1200 euro, ale stawki na tym rynku są bardzo podobne więc ich oceniać nie będę. Szukałam agencji uczciwej i dbającej o swoje opiekunki. Nie zawiodłam się.
Dobry wieczór. Jestem pod ogromnym wrażeniem Państwa firmy. Dobrze znam ten rynek i dużo widziałam. Dlatego brawa są zasłużone. Nigdzie wcześniej nikt nie informował mnie o wypłacie smsem, ani nikt tak bardzo nie interesował się moim losem na ofercie.
Witam!!! Pracowałam przez rok w [USUNIĘTO]. Ta największa agencja w Polsce, a przy was to firma krzak. Ode mnie ocena na 6. Firmy powinny uczyć się od was, bo inaczej za chwilę znikną z rynku.
Szanowne Hilfeneo. Z przyjemnością was rekomenduję! Wyjechałam na 3 miesiące by dorobić, a jestem już 6 miesięcy. Dziękuję całemu zespołowi. Pozdrawiam. Grażyna Olszewska z Rzeszowa.
Witam z Krakowa! Jesteście moją kolejną agencją. Czuję się u was jak partner a nie pracownik mający odwalać pracę w Niemczech. Pozdrawiam z dworu :)
Dzień dobry. Neo kojarzy mi się z bohaterem Matrixa. I Wy jesteście taką agencją z Matrixa. Mam nadzieję, że pracuje Wam się ze mną tak samo dobrze jak mnie z wami.
Kłaniam się. Wiem, że większość opiekunek nie bywa w agencjach. A może warto zajrzeć choćby wirtualnie, bo sama agencja wiele mówi o firmie. Za każdym razem czuję się jak ktoś ważny.
Byłam w Polsce dyplomowaną pielęgniarką zarabiającą grosze. Nie chciałam zmieniać pracy, bo nic innego nie umiałam. Dzięki WAM zarabiam 4 razy więcej niż w Polsce. Nikt mną nie pomiata, za to docenia.
Obdzwoniłam 10 firm. Jesteście jedną z dwóch agencji, która wystawiła mi ocenę adekwatną do mojej znajomości niemieckiego. Zaproponowaliście jednak lepszą obsługę. Brawo!
Jak to możliwe, że będąc dyplomowaną pielęgniarką z płynnym niemieckim i doświadczeniem w pracy w Niemczech u was dostaję 1300 euro + premie a inne agencje proponowały mi tylko 1100?
Witam. Poprosiłam o szybki wyjazd. Oferty otrzymałam po 3 dniach. Niemcy zaakceptowali mnie w ciągu 5 dni. Wyjechałam w 6 dniu od rejestracji. Kosmos.
Witajcie. Znam Hilfeno z dwóch stron. Pracowałam w agencji jako rekruterka a potem sama wyjechałam na ofertę. Polecam pracę w Hilfeneo w Gliwicach i w Niemczech. Wystawiam 200 procent w ocenie zadowolenia ;). Do zobaczenia!
Witam serdecznie! Po 6 latach pracy na czarno zdecydowałam się na agencję. Po wykonaniu kilkunastu telefonów postawiłam na Hilfeneo. Nie żałuję i odradzam pracę na czarno.
Jestem z Gliwic i stawiałam na agencję z tego miasta. Jest ich tutaj kilka. Po przeanalizowaniu wszystkich umów oraz warunków pracy wybrałam Hilfeneo. Oszczędźcie sobie czasu na szukanie. Ja jestem zadowolona z każdego elementu współpracy! Tamara.
Witam.Przepisuję to co prawnik napisał na umowie od Hilfeneo: "Najczytelniejsza ze wszystkich umów, brak kruczków i kar, jedna z dwóch najwyższych stawek. Polecam, choć to umowa zlecenie, ale pozostałe agencje nie zaproponowały umowy o pracę".
Referencje nie są wam potrzebne. Często rozmawiam z opiekunkami w autobusach i busach w czasie drogi na oferty i nigdy nie usłyszałam o was złego słowa. Sama jestem jedną z tych opiekunek, które pracę z wami bardzo sobie chwalą!
Nie wierzyłam w zapewnienia, że gdy tylko poprawię język to zarobię więcej, ale zaryzykowałam. Po trzech miesiącach sami zaproponowaliście mi kolejny test językowy. Był lepszy o 1 stopień. Dostałam podwyżkę.
Witam z Opola. Oczywiście wystawiam maksymalne oceny za współpracę!
1150 euro wynagrodzenia, 260 euro premii, 100 zł + 400 euro za polecenia opiekunek. Wszstko wpłacone w terminie. Dziękuję i polecam. Nic więcej pisać nie trzeba. Marta G.
Jestem opiekunem. Byliście jedyną agencją, która znalazła ofertę dla mnie. Wyszedłem z długów i sporo zaoszczędziłem. Mężczyźni nie są wcale gorszymi opiekunami! W Polsce zarabiałem 1500 zł. Teraz 4500!
Chcę podziękować całemu zespołowi i pogratulować dyrektorowi tak profesjonalnego i mądrego zespołu. Cieszę się, że obsługują mnie osoby, które same mają doświadczenie w pracy w opiece. Jesteście wspaniali!
Witam!! Pracodawca wyrzucił mnie z pracy w wieku 54 lat. Przez rok nic nie mogłam znaleźć. I tak trafiłam do Hilfeneo. Do pracy w kraju już nie wrócę. O emeryturze myślę już ze spokojem i radością. Nawet nie wiecie jakie to ważne.
W Hilfeneo pracuję ja i moja córka. To chyba wystarczająca rekomendacja. Obie pracowałyśmy w innych agencjach i nigdzie nie było tak jak tutaj. Udzielam się na tutejszym forum i chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Gawron Krystyna
Z tej strony Marzena. Dzień dobry. Do Hilfeneo ściągnęła mnie moja mama. Pracowałam w dwóch agencjach, ona przeszła już przez 5. Zawsze była nerwówka, gdzieś tam coś niedograne, opóźnienia i niedomówienia. W Hilfeneo możemy myśleć tylko o pracy. Dziękujemy.
Moja historia jest nietypowa, bo ja do Hilfeneo przeszłam razem z rodziną. I nie byłam zdziwiona, gdy sama podopieczna powiedziała mi, że z tą agencją pracuje się na niemieckim poziomie. To samo mówię i ja.
Ja w Hilfeneo zarabiam 1200 euro ze swoim językiem i to była najwyższa stawka jaką otrzymałam po przejściu rekrutacji w 8 agencjach z całej Polski. Praca w ciągu 3 tygodni, legalna, z opłaconym ZUSem, kartą EKUZ. Wynagrodzenie w terminie.
Z tej strony Franciszka. Liczy się dla mnie podejście do pracownika, dlatego polecam Hilfeneo i apeluję - Kobietki czytajcie umowy i wybierajcie z głową. Czasami można więcej zarobić na papierze, a w rzeczywistości sporo stracić! Do zobaczenia!
Mam 56 lat. Wyjechałam do Niemiec dla pieniędzy, bo nagle dzięki dobrej znajomości języka zaproponowano mi 4500 zł netto miesięcznie. Polecam Hilfeneo wszystkim, którzy chcą być dobrze traktowani i bardzo dobrze zarabiać. Krystyna.
Tu Monika. Zarabiam w Hilfeneo 1150 euro na rękę + premie i bonusy okolicznościowe. Szanuję was za to, że szanujecie mnie. I polecam!
Na Śląsku wartych uwagi agencji jest 7. Odwiedziłam wszystkie. Wybrałam 2 najlepsze. Reszta okazała się stratą czasu. I cieszę się, że pierwszą pracę zaproponowało mi Hilfeneo. Wszystko w porządku, na biało, na czas. Ślązaczka.
Szukacie pracy w opiece? Możecie podpisać wiele umów, ale jedną z nich podpiszcie z Hilfeneo. Szybko zobaczycie, jak wiele ich różni od pozostałych agencji. Praca opiekunki to misja a nie tyranie! Zarabiam o 100 euro więcej niż w poprzedniej agencji.
Pracuję w opiece 8 lat. Nie muszę pisać ile przeszłam na tym rynku. A i pracowałam na czarno. Polecam Hilfeneo wszystkim tym opiekunkom, które szanują siebie i chcą uczciwie zarabiać.
Witam. Miałam wyjechać tylko na 1 miesiąc, a jestem już 3. Mam bardzo dobre wynagrodzenie i przemiłą podopieczną. Mój mąż was nienawidzi! ;)
Jeżeli uważacie, że będę u Was pracowała do końca życia to dobrze uważacie! Pozdrowienia z Berlina.
Obie - i ja i moja podopieczna - jesteśmy baaaaaardzo zadowolone ze współpracy z Państwem. Pozdrawiamy z Dortmundu. Anna i Martha.
Byłam na ofercie i wróciłam. Wszystko zgodnie z umową: 1100 euro na rękę plus premie miesięczne, opłacony ZUS i w ręku karta EKUZ, która zresztą bardzo mi się tu przydała. Spłaciłam swoje długi z nawiązką, za co bardzo dziękuję. Wrócę za rok!
Hilfeneo polecam tym wszystkim, którzy stracili już wiarę w polskie agencje pracy! Violetta.
Firmę Hilfeneo polecam osobom, które cenią sobie niemiecką kulturę pracy. Jestem pod wrażeniem pracy rekruterów i koordynatorek. Monika z Monachium.
Witam. Praca opiekunki nie jest łatwa, ale Państwa obsługa i podejście do opiekunki sprawia, że pracuje się tutaj z przyjemnością. Jestem pod wrażeniem i szczerze polecam. Z Drezna pozdrawia Karolina.
Moja koleżanka mówiła nie polecaj, nie chwal, bo zlecą się inne i będzie mniej ofert i niższe stawki :). Polecałam, chwaliłam i nadal jest tak dobrze jak było. Z dumą odpowiadam, gdzie pracuję i jak jestem traktowana. Pozdrawiam cieplutko. Grażyna.
Witam! Nigdy w życiu nie zarabiałam takich dużych pieniędzy. Dla mnie to szok, że po 50 mogę zarabiać, realizować się i wyjeżdżać na dobre, zasłużone wakacje. Bardzo Państwu dziękuję za współpracę. Katarzyna, obecnie w Monachium.
Pracowałam w 4 agencjach i jestem pod Państwa dużym wrażeniem. Nie sądziłam, że trafię w końcu do firmy, dla której opiekunka będzie ważniejsza niż rodzina! Bardzo dziękuję. Żaneta
Z pracy u Was ucieszyłam się ja... i mój komornik. Dzięki Hilfeneo zobaczyłam światełko w tunelu. Już po 4 miesiącach spłacę długi i będę mogła wreszcie zacząć normalnie i spokojnie funkcjonować. DZIĘKUJĘ!!!!
Miesiąc temu dostałam ofertę jako sprzedawczyni za 1800 zł. Odmówiłam i trafiłam do Hilfeneo. Uczcie się języka i pracujcie jako opiekunki. Nikt nie będzie was pytał o wykształcenie. Wystarczy dobre serce i chęci do pracy. Ściskam!
Wyjechałam z agencją Hilfeneo do pracy do Niemiec. Oferta na którą mnie wysłali była w 100% zgodna z opisem, który przedstawili mi przed wyjazdem. Wysokie zarobki, kontakt z koordynatorem - wszystko na najwyższym poziomie. Polecam!
Firma stanęła na wysokości zadania, załatwiła mi ofertę dokładnie taką, o jaką prosiłam i jest w 100% zgodna z tym, co przedstawiono mi przed wyjazdem. Panie z biura – pełen profesjonalizm. Współpracę z Hilfineo polecam wszystkim!
W poprzedniej agencji musiałam prosić się o wszystko – łącznie z pieniędzmi... Tutaj nie muszę prosić się o nic, wręcz przeciwnie, pracownicy sami wychodzą z pomocną dłonią dosłownie ze wszystkim, a wypłata jest oczywiście na czas.
Jeśli miałabym ocenić Hilfeneo, to dałabym im 1 – ale w skali niemieckiej he he. Dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze, oby tak dalej. Pozdrawiam dziewczyny z rekrutacji!
Jestem „świeżaczkiem” w opiece nad seniorami, więc porównania z innymi agencjami nie mam. Mimo to z czystym sumieniem mogę polecić firmę, bo nic nie wzbudziło mojego zaniepokojenia. Panie z koordynacji dbały o mnie jak o członka rodziny. Pozdrawiam! Krysia.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Hilfeneo. Mam za sobą dopiero jeden wyjazd z Wami, ale już wiem, że będą kolejne :) Profesjonalne podejście do pracownika, oparte na szacunku i zaufaniu. Dziękuję :)
Bardzo miło wspominam współpracę z Hilfeneo. Praca za ich pośrednictwem w Bonn odbywała się bez przykrych niespodzianek. Wysokie zarobki i ubezpieczenie zdrowotne to rzeczy, na które chyba jak każda opiekunka liczę najbardziej. Wszystkie zostały też spełnione. Polecam!
Wyjechałam za pośrednictwem Hilfeneo do podopiecznego w Dortmundzie. Współpraca z firmą odbywała się na najwyższym poziomie. Dzięki koordynatorkom miałam stały kontakt z agencją, a jeśli chodzi o pieniądze, zawsze na czas wpływały na konto. Szczerze polecam.
Pozytywnie oceniam pracę w Hilfeneo. Otrzymuję wypłatę z premiami na czas, wyrobiono mi też kartę EKUZ. Wyjechałam w przeciągu kilku dni od zgłoszenia się do firmy. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Agencja na pewno godna polecenia.
Jesteście super! Już dawno praca nie była dla mnie taką przyjemnością. Owszem, mam spore szczęście jeśli chodzi o rodzinę ale sam fakt, że Wasi pracownicy o mnie dbają, kontaktują się, są serdeczni, też dużo daje.
Uważam, że Hilfeneo to solidna firma. Jestem zadowolona z tego co mi tu zaproponowano, formalności szybko załatwiłam z pracownikami firmy, wynagrodzenie uważam bardzo adekwatne i do moich obowiązków i do doświadczenia.
Nasza praca – praca opiekunek jest bardzo ciężka. Dlatego pracodawca powinien doceniać nasze starania. Uważam, że Hilfeneo to robi. Patrząc na stan konta po wypłacie jestem tego wręcz pewna he he. Cieszę się, że praktykują Państwo coś takiego jak premie.
Chciałabym ogłosić wszem i wobec, że Hilfeneo to jedna z najlepszych agencji, z jakimi miałam do czynienia. Pieniądze sa w terminie, warunki bardzo dobre, kontakt z firmą regularny i bardzo miły.
Wiele agencji rekrutujących nie dba o opiekunki i nie jest to żadna nowość. Dzięki Hilfeneo poczułam, że jestem ważnym ogniwem współpracy, a nie tylko mało znaczącym pracownikiem.
Przeszłam długą drogę do Hilfeneo. Żałuję dziewczyn, które sparzą się wiele razy zanim tu trafią. Ale takie jest już życie opiekunki. Jestem bardo zadowolona z terminowości przelewów i obsługi.
Po drodze mam wiele agencji, ale nie przez przypadek moja koleżanka z Berlina poleciła mnie Wam. Co prawda dostała od Was za to 100 euro, ale było warto. Dziś ja polecam Was wszystkim! Agata Kowal.
Witajcie. Chciałam podziękować Wam za nową rodzinę. Po śmierci męża moje życie straciło sens. Koleżanka mi was poleciła. Jestem doceniana przez rodzinę i podopieczną. Do Polski już nie wrócę. Z wyrazami szacunku! Elżbieta.
Mapa Polski

Pracuj z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ